איך לפרוץ אייפון?

גם אם אתם לא עדיין חלק מטרנד האייפונים, עדיין סביר מאוד להניח ששמעתם את המכורים כבר מזמזמים "איך לפרוץ אייפון?" או "איפה אפשר למצוא מדריך שבאמצעותו נצליח לפרוץ את האייפון?". אז כמו שצוין, בין אם אתם חלק מהטרנד או כאלה פוטנציאליים להיכנס אליו – נחכים אתכם בכמה פרטים חשובים במאמר – למה בכלל צריך לפרוץ את האייפון ומה נרוויח מזה, ובנוסף – מדריך מילולי פשוט ומהיר, שלב אחרי שלב, כיצד לעשות זאת (מותאם למכשיר אייפון 4).

אז למה בכלל שנרצה או נצטרך לפרוץ את האייפון שלנו?

לכאורה אנחנו מקבלים מכשיר מושלם ומפותח, למה שנמצא צורך להתחיל התעסק בכלל עם מילים כמו "פריצה". מסתבר שלא מעט אנשים רוכשים את האייפון שלא באמצעות חברות הסלולר, אפל או הקשר שביניהם. כחלק מתנאי השירות של החברה, היכולת להשתמש במלוא אפשרויות המכשיר (שלא לדבר על אפל סטור), מתממשת אך ורק במקרה שהרכישה מתבצעת במסגרת הקו הרציף העובר בין ספקיות הסלולר והחברה מייצרת המכשיר עצמה. כל רכישה חיצונית מחו"ל, כזו שבדרך-כלל תחסוך לנו מאות אם לא אלפי שקלים – תניב לנו מכשיר שלא יוכל ליהנות מכל האפשרויות והאפליקציות שכל-כך חיוניות עבורו. לשם כך, פותחו שיטות גאוניות ופשוטות שבאמצעותן ניתן לבצע פריצת אייפון בכמה צעדים פשוטים ולאחר מכן להשתמש בו כאילו היה מן המניין ומעולם לא נולד באיביי, איסטור או כל אתר יד2 וספק מושתן אחר. חשובה ההכרה בנושא לא רק על-מנת להחכים את אותם פשוטי עם שבאמת לא ידעו את התשובה לשאלה, אלא גם על-מנת להגביר את המודעות לנושא בקרב אותם אנשים שממשיכים להשתמש באייפון בצורה שלא מממשת אותו עד תום ונכנעים למצב מבלי להכיר ביכולתם לפרוץ את המכשיר ולקבל עוד מגוון ענק של אפשרויות.

מדריך פריצה לאייפון 4

יש לציין כי המדריך מותאם לגרסאות 4.0, 4.0.1, 3.2, 3.2.1 בלבד;

שלב ראשון: פריצת המכשיר

  • היכנסו לדפדפן ספארי (Safari) שבמכשירכם (סמל דפדפן דמוי מצפן עם מחוגים).
  • היכנסו לכתובת הבאה באמצעות הדפדפן: http://www.jailbreakme.com
  • במסך שיופיע לכם תופיע האפשרות "Slide to Jailbreak" – המשמעות היא שתצטרכו לגרור את האצבע ולהחליק אותה על החץ לכיוון ימין. לאחר שתעשו זאת, יחל תהליך ההורדה ומייד לאחריו הפריצה של המכשיר.
  • בסיום ההורדה והפריצה יופיע לכם על המסך הכיתוב: cydia has been added to the home screen, have fun – המשמעות היא שמכשירכם נפרץ וכעת מותקנת עליו סידיה.

שלב שני: פתיחת המכשיר לשיחות

חשוב לציין לפני הכול שההתאמה כאן היא לגרסאות המודם הבאות בלבד: 04.26.08, 05.11.07, 05.12.01, 05.13.04, 01.59.

  • היכנסו לתוכנה שזה עתה התקנתם על המכשיר – סידיה.
  • תוכלו ללחוץ במסך שיפתח על manage, לאחריו תעברו ללחוץ על source ולאחר מכן על edit ו-add. לאחר לחיצה על add הוסיפו את המקור הבא: http://repo666.ultrasn0w.com
  • לאחר התקנת המקור המדובר, תוכלו לחפש את ultrasn0w ולהתקין.
  • בסיום ההתקנה, כבו והפעילו מחדש את המכשיר.

מזל-טוב, כעת יש בידיכם מכשיר אייפון פרוץ עם התוכנה סידיה מותקנת עליו אשר תוכלו להריץ עליו גם תוכנות צד ג' וגם להשתמש בו ברשתות הסלולר הישראליות ללא כל בעיה. תתחדשו.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>